ПЕТРО ДІМЕНТІЙОВИЧ УТВЕНКО

Народний цілитель із села Дивин, більш відомий в народі як "дід дивинський". Був наділений природою дивовижним даром бачити людські недуги. Багато з них він виліковував безконтактним методом, силою свого біополя, а також за допомогою трав. Ветеран війни, повний кавалер орденів Слави

Петро Дементiйович Утвенко народився 1 червня 1922 році у селі Дивин (тепер село у Брусилівському районі, Житомирської області).

Рано втратив батька, і сам мало не загинув під час голоду 1932-1933 року.

З самого початку війни П.Д. Утвенко боровся з фашистськими загарбниками. Спочатку воював на Житомирщині та Київщині у партизанському загоні, а потім після визволення рідного села був призваний на фронт. У складі Пирятинського винищувального артелирійського фронту дійшов до Берліна. Дванадцять разів був поранений, із них тричі – тяжко. Нагороджений орденами і медалями.

Після війни, незважаючи на тяжкі рани, працював у місцевому колгоспі. Одночасно з роботою допомагав людям долати їхні недуги. Неодноразово обирався депутатом районної Ради.

Після виходу на пенсію Петро Дементiйович Утвенко почав лікувати людей нетрадиційними методами. Всіх кому міг допомагав. Він був надiлений природою дивовижним даром бачити та лiкувати людськi недуги безконтактним методом, силою свого енергополя та за допомогою трав.

Його унікальна здатність ставити діагноз та лікувати недуги нетрадицiйними методами (церебральний паралiч, грижi, серцево-судиннi захворювання, виразки, аденоми, фiбромiоми та iн.) принесла йому справдi велику славу. Причому, Дiд Петро був свого роду героєм усної пропаганди, бо ж за комунiстичного режиму засобам масової iнформацiї про таких людей повiдомляти заборонялося, а в сувереннiй Україні все пiшло за грошi, а Дiд Петро сам не брав за свої сеанси і не замовляв реклами. До нього з’їжджалися зі всього колишнього Радянського Союзу. Бувало, що в день він приймав по 300 чоловік, а черги утворювалися до 1000 осіб.

Свого часу він діагностував та лікував ycix членiв Полiтбюро ЦК КПУ. Його вiдвiдували знанi в державi люди: Борис Олiйник, Іван Плющ, Микола Селiвон, Олександр Омельченко, Вiктор Ющенко, Володимир Литвин та iншi, генерали і відомі артисти, вищi посадовi особи Генпрокуратури, Верховного суду, Конституційного суду, вченi Академiй Наук, iноземнi дипломати.

Помер Петро Дементiйович Утвенко 21 грудня 2004 року в селі Дивин, де і похований.

ПОРАДИ ДІДА ПЕТРА

  • Не роби зла. Воно — повернеться. Як не на тебе, так на твоїх нащадків. Зло ніколи не приносить добра. А найбільше зло породжується заздрістю.
  • Нема такого місця ні на землі, ні на небі, куди ми могли б утекти від святого погляду Справедливого Бога.
  • Бог карає за зло. Не всіх зразу. Одних тепер, інших — у дітях або внуках. Такий Закон у Всесвіті.
  • Зло має одержувати відсіч. І так є в моїй хаті, і так має бути в усій Україні.
  • Побороти зло можна тільки любов’ю, а не злобою. Навчіться розпізнавати Світло і Темряву. Старайтеся Висвітлювати навколо себе все і всих — і тільки тоді у нашій Державі запанує мир і злагода. «Просвіти і настав, врозуми і направ» — тільки від чистого Серця. Можна: «Прости їм, Господи, бо не відають, що творять, а якщо і відають — всеодно прости» — це потужна захисна формула від будь-якої чорної магії, порчі, злоби. Не бійтеся нічого і нікого — загартовуйте себе!
  • Любіть Усе і тільки тоді Все полюбить Вас! Будьте в гармонії з навколишнім Світом. Не шкодьте Йому — і Він Вам віддячить своєю службою. Не забувайте, Люди, робити добро і Ви відчуєте тепло у своїх душах…
  • Любіть Життя! Людина не раб, Людина — Творець! Робіть те, від чого дітям Вашим не буде соромно за Вас.

Уривки з фільму Володимира Стешенка "Ясновидець"

Автор: Володимир Стешенко

«ЯСНОВИДЕЦЬ…» Це документальний фільм про 20 місяців життя Цілителя ХХ ст. Петра Дементійовича УТВЕНКА. 90-річчя Йому відсвяткували 01[02].06.2012… У фільмі Його Поради, прийоми людей, унікальне, цікаве і корисне свідчення про Бога (Той Світ), ПРАВдиву Світобудову, НЛО тощо…

Leave a Comment