Книжкова толока 2019

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

«БРУСИЛІВСЬКА КНИЖКОВА ТОЛОКА» — це одноденний літературно-мистецький фестиваль пізнавального, наукового та розважального змісту, направлений на популяризацію книжок українських авторів різних жанрів і тематики, залучення населення Брусилівщини до читання художньої та науково-популярної літератури, а також виховання у школярів любові до книги та читання.

Батьківщина Івана Огієнка — культурна столиця Житомирщини

Цілі:

  1. Формування позитивного іміджу Брусилівщини, як визначного культурного осередку України.
  2. Сприяння інвестиційній привабливості Брусилівщини крізь призму духовного відродження краю.
  3. Знайомство мешканців Брусилівщини з відомими українськими письменниками.
  4. Знайомство відомих українських письменників, журналістів, краєзнавців і мовознавців з малою батьківщиною Івана Огієнка (митрополита Іларіона), залучення їх до співпраці в проектах популяризації духовної спадщини нашого славетного земляка та до організації і проведення заходів з його вшанування.
  5. Інформування населення Житомирщини та північно-західних районів Київщини про літературні новинки, зокрема підготовлені уродженцями Брусилівщини.
  6. Знайомство школярів з дитячими письменниками та їхньою творчістю.
  7. Обмін досвідом між журналістами з нагальних питань організаційної діяльності друкованих ЗМІ в умовах роздержавлення.
  8. Ознайомлення з досвідом роботи Макарівського історичного музею щодо пошукової роботи листів колишніх остарбайтерів.
  9. Популяризація культурної спадщини Брусилівщини в контексті літературних досягнень її уродженців і мешканців. Презентація книжки Володимира Святненка «Брусилівщина в іменах. Письменники».

Участь у «БРУСИЛІВСЬКІЙ КНИЖКОВІЙ ТОЛОЦІ» для видавців і письменників безкоштовна. Виставкові місця надаються згідно із заповненою заявкою учасника. Увага!!! Кількість місць обмежена, тому прохання заявку на участь заповнювати завчасно.

Для учасників «БРУСИЛІВСЬКОЇ КНИЖКОВОЇ ТОЛОКИ» (письменників, журналістів і краєзнавців) буде організовано підвезення автобусом з Києва (метро Житомирська) та з Житомира (Центральний автовокзал). Час відправлення з Києва та Житомира – 8:00, час відправлення з Брусилова до Києва та Житомира – 17:30.

Гості можуть доїхати до Брусилова маршрутними таксі від метро Житомирська (м. Київ) та Центрального автовокзалу (м. Житомир). Інтервал руху з Києва складає одну годину, відправлення з Житомира о 09:00; 10:40; 11:00; 12:40; 14:00 (квитки у касах автовокзалу).

ОРГАНІЗАТОРИ:

Брусилівська селищна об’єднана територіальна громада

Брусилівська районна рада

Письменник, краєзнавець ВОЛОДИМИР СВЯТНЕНКО

УВАГА! У ПРОГРАМІ "КНИЖКОВОЇ ТОЛОКИ" МОЖУТЬ БУТИ НЕЗНАЧНІ ЗМІНИ. СЛІДКУЙТЕ ЗА ОНОВЛЕННЯМИ.

ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА:

За додатковою інформацією звертайтеся brusyliv_toloka[песик]ukr.net або до відповідальних осіб окремих секцій

Контактна форма для Ваших запитань,побажань, рекомендацій

Comments are closed.