10 ВЕРЕСНЯ 2021 РОКУ ВІДБУДЕТЬСЯ ДРУГА БРУСИЛІВСЬКА КНИЖКОВА ТОЛОКА

2

Попри те, що організатори ще офіційно не оголосили про початок приймання заявок на участь у Другій Брусилівській книжковій толоці, письменники і видавці почали реєструватися. Тож саме час повідомити шановне літературно-науково товариство про те, як подати заявку.

Заповнення заявки лише онлайн. Процедура доволі проста. Переходите за нижченаведеним посиланням.

ПОДАТИ ЗАЯВКУ

Після опрацювання заявки Вам на електронну пошту відпишуться організатори. Якщо Ви вказали у заявці, що крім участі у виставці бажаєте провести автограф-сесію, презентацію, творчу зустріч чи інший власний проєкт, то впродовж двох робочих днів з Вами зв’яжуться організатори. У період з 1 до 5 вересня 2021 року на Вашу електронну адресу надійде лист з номером Вашого виставкового місця та часом Вашого творчого заходу, якщо він був попередньо узгоджений з організаторами. 

Участь у «БРУСИЛІВСЬКІЙ КНИЖКОВІЙ ТОЛОЦІ» для видавців і письменників безкоштовна. Символічною платою від учасників виставки-ярмарку буде подарунок двох книжокБрусилівській центральній універсальній публічній бібліотеці ім. Г.М.Ткаченка.

Виставкові місця надаються згідно із заповненою заявкою учасника.

Увага!!! Кількість місць обмежена, тому прохання заявку на участь заповнювати завчасно.

Програма Другої Брусилівської книжкової толоки ще формується, зокрема і заходи під час виставки-ярмарку. Нині відомо, що під час «БРУСИЛІВСЬКОЇ КНИЖКОВОЇ ТОЛОКИ 2021»  відбудуться:

  • Поетична майстерня (про неї докладно описано раніше);
  • Історико-краєзнавча платформа, присвячена темі козацтва (локація: скансен «Козацький стан»). Програма цього заходу ще в процесі розроблення, тож, якщо хтось із істориків чи краєзнавців має пропозиції, з цікавістю розглянемо;
  • Фестиваль «Світ дитячої книги» (актова зала Брусилівського ліцею імені Г.О. Готовчиця). Програма цього заходу ще в процесі розроблення, тож, якщо хтось має пропозиції, з цікавістю розглянемо;
  • Презентація книжки Володимира Святненка «Брусилівщина в іменах. Науковці», що проходитиме у вигляді літературно-мистецького дійства. У заході візьмуть участь герої книжки, або їхні родичі, письменники, артисти, колективи художньої самодіяльності;
  • Фотовиставка фотохудожника Анатолія Джигиря «Кам’яний літопис».
  • На площі перед Брусилівським будинком культури діятиме «Вільний мікрофон» – відкрита сцена, де учасники виставки зможуть виступити перед відвідувачами (час і тема узгоджується з організаторами).

У подальшому я буду повідомляти про хід підготовки. А зараз кілька слів, як доїхати до козацького містечка Брусилів, яке рівновіддалене на 70 км від Києва і Житомира.

Для учасників «БРУСИЛІВСЬКОЇ КНИЖКОВОЇ ТОЛОКИ 2021» (письменників, науковців, істориків, краєзнавців, учасників поетичних читань і журналістів) буде організовано підвезення автобусом з Києва (метро Житомирська) та з Житомира (Центральний автовокзал). Час відправлення з Києва та Житомира – 8:00, час відправлення з Брусилова до Києва та Житомира – 18:30. Відповідальні особи за транспорт зв’яжуться з Вами, згідно поданої заявки. Увага! Кількість місць в автобусах організаторів обмежена, тому реєструйтеся завчасно. Сподіваємося на Ваше розуміння.

Гості можуть доїхати до Брусилова маршрутними таксі Київ-Брусилів, Київ-Попільня, Київ-Андрушівка від метро Житомирська (м. Київ) та Центрального автовокзалу (м. Житомир).

Leave a Comment